Calendar

View List

July

  
7/24
Sam Evian
Black Belt Eagle Scout

Sam Evian

8 PM
7/25
7/26
7/27
Northern Nomads
Marcel + Perfect Families + Bears and Other Carnivores

Northern Nomads

6:30 PM
7/28
7/29
7/30
7/31
MOURN
Chastity

MOURN

8 PM
    

August

   
8/1
Jesse Marchant
Howard Ivans (of The Rosebuds, Gayngs)

Jesse Marchant

8 PM
8/2
The Mondegreens + Balto
Ronhaar

The Mondegreens + Balto

8 PM
8/3
Healy
TOBi

Healy

7 PM
8/4
Golden Gardens
Eggshells

Golden Gardens

7 PM
8/5
8/6
8/7
8/8
8/9
Devin Sinha
Valerie Cavell + Erika Lundahl

Devin Sinha

8 PM
8/10
Timber Timbre (First Show)
Thor and Friends

Timber Timbre (First Show)

7 PM
8/11
Timber Timbre (Second Show)
Thor and Friends

Timber Timbre (Second Show)

7 PM
8/12
Dylan Carlson
Mary Lattimore

Dylan Carlson

8 PM
8/13
Bodega

Bodega

8 PM
8/14
8/15
8/16
Chrome Lakes
Reader + Straya

Chrome Lakes

8 PM
8/17
8/18
Sam Shoemaker
Haiku + Niq Venus + Hosted by Timmy Owens

Sam Shoemaker

7 PM
8/19
Stu Larsen + Natsuki Kurai
Tim Hart

Stu Larsen + Natsuki Kurai

8 PM
8/20
8/21
Himiko Cloud
Phono Pony + Programmes + Phoebe Kinks

Himiko Cloud

8 PM
8/22
The Last Bandoleros

The Last Bandoleros

8 PM Cancelled
8/23
Lions Ambition
Travis Atreo + Carlene Crawford + The City Lights

Lions Ambition

8 PM
8/24
Lions Ambition + Andie Case (Unplugged)
Travis Atreo + Carlene Crawford + The City Lights

Lions Ambition + Andie Case (Unplugged)

7 PM
8/25
Bad Bad Hats
Cumulus

Bad Bad Hats

7 PM
8/26
8/27
8/28
8/29
The Fabulous Peltoncast Live!

The Fabulous Peltoncast Live!

8 PM
8/30
8/31
 

September

      
9/1
9/2
9/3
9/4
Freddy & Francine

Freddy & Francine

7 PM
9/5
LVL UP - Their FINAL Tour
Pllush

LVL UP - Their FINAL Tour

8 PM
9/6
Unwed Sailor + Early Day Miners

Unwed Sailor + Early Day Miners

8 PM
9/7
9/8
Ziggy Alberts

Ziggy Alberts

7 PM
9/9
9/10
9/11
Sports

Sports

8 PM
9/12
9/13
The Lagoons
Tim Atlas + Harry Paradise

The Lagoons

8 PM
9/14
Slaughter Beach, Dog

Slaughter Beach, Dog

7 PM
9/15
Chad VanGaalen

Chad VanGaalen

7 PM
9/16
OHMME

OHMME

8 PM
9/17
Royal Canoe
Begonia

Royal Canoe

8 PM
9/18
Hatchie
Wildhoney

Hatchie

8 PM
9/19
Scarves - Album Release
On Drugs

Scarves - Album Release

8 PM
9/20
Slothrust

Slothrust

8 PM
9/21
9/22
9/23
Arteria Verite with Sims & Air Credits

Arteria Verite with Sims & Air Credits

8 PM
9/24
9/25
The Mattson 2 & Astronauts, Etc.

The Mattson 2 & Astronauts, Etc.

8 PM
9/26
9/27
Trevor Powers

Trevor Powers

8 PM
9/28
Lucy Spraggan

Lucy Spraggan

7 PM
9/29
Conrad Sewell

Conrad Sewell

7 PM
9/30
      

October

 
10/1
10/2
Saint Sister
DATENITE + Painted Faces

Saint Sister

7 PM
10/3
10/4
Wild Rivers

Wild Rivers

8 PM
10/5
Dead Sara

Dead Sara

7 PM
10/6
Dream Wife

Dream Wife

7 PM
10/7
Sons of Kemet

Sons of Kemet

8 PM
10/8
10/9
10/10
Future Generations
Zuli

Future Generations

8 PM
10/11
10/12
The Score
The Orphan The Poet + birthday

The Score

7 PM
10/13
10/14
10/15
10/16
10/17
Mothers

Mothers

8 PM
10/18
10/19
10/20
Gruff Rhys

Gruff Rhys

7 PM
10/21
10/22
10/23
10/24
10/25
10/26
Bright Light Bright Light

Bright Light Bright Light

7 PM
10/27
Peach Pit
Sun Seeker + Ponytails

Peach Pit

7 PM